VYTVÁRAME APLIKÁCIE PRE VŠETKY ÚČELY

Základom každej aplikácie je jej jednoduché a intuitívne ovládanie zasadené do atraktívneho dizajnu. A práve takéto aplikácie vychádzajú z našich kreatívnych dielní.

Navrhujeme jedinečný dizajn pre všetky aplikácie tak, aby boli aplikácie jednoducho používateľné pre technologických začiatočníkov, no technologicky príťažlivé aj pre tých najnáročnejších užívateľov.

Stačí, ak nám napíšete o aký typ aplikácie máte záujem a my sa už o ostatné postaráme.

Prehrať video
Prehrať video

Dajte Vašim zamestnancom firemnú aplikáciu

Vaši zamestnanci si budú mocť jednoducho a rýchlo zobraziť všetky výhody, ktoré im práca vo vašej firme prináša. Či už pôjde o ponúkané zľavové poukážky, pracovné bonusy a odmeny alebo o firemné benefity.

Zobrazte v aplikácii voľné pracovné pozície pre uchádzačov, ktorí majú záujem u vás pracovať. Získajú tak všetky potrebné informácie o danej pozícii a v prípade záujmu vás môžu kontaktovať priamo cez aplikáciu.

Uľahčite svojim zamestnancov hlásenie rizík na pracovisku alebo im dajte možnosť nahlásiť Vám praktickejší spôsob procesu výroby. Poskytnete tým bezpečnejšie pracovné prostredie pre vašich zamestnancov.

Vaši zamestnanci si budú môcť priamo cez mobil pozrieť obedové menu na celý týždeň. 

Vaši zamestnanci si takto budú môcť dohodnúť stretnutie, naplánovať nejakú firemnú akciu či lepšie spoznať jeden druhého. Okrem iného to uľahčí a urýchli aj firemnú komunikáciu a napomôže k lepším pracovným výsledkom. 

Okrem týchto výhod ponúka firemná aplikácia aj mnoho ďalších custom made výhod pre vašu firmu ako napr. firemný fotoalbum, možnosť nahlásiť PN, zoznam TOP zamestnancov či kalendár firemných udalostí.

Máte iný nápad, ktorý by ste chceli do aplikácie zahrnúť? Stačí nám napísať a my vám vytvoríme riešenie na mieru. 

neváhajte zistiť viac!

Alebo nám napíšte priamo tu: